18.10.2019

Javni oglas za popunu radnog mjesta – Inspektor III u Sekretarijatu za finansije, imovinu i ekonomski razvoj Opštine Kolašin

OBAVJEŠTENJE

U subotu 19. oktobra organizuje se AKCIJA ČIŠĆENJA TARE od mosta „Vladoš“, desnom obalom rijeke do Rogobora.

Organizatori akcije su Direktorat za vodoprivredu,  opština Kolašin, NVO Green Home, SRK Tara i Morača uz podršku Ribolovnog saveza Crne Gore.

Na ovaj način obavještavamo i izražavamo očekivanje da će se u akciju čišćenja Tare uključiti i zaposleni u lokalnoj upravi.

Pozivamo starješine sekretarijata i službi da organizuju i okupe svoje zaposlene.

Takođe će se uključiti i radnici i mehanizacija DOO „Komunalno“.

AKCIJA ČIŠĆENJA TARE počinje u subotu, 19.oktobra, u 11 časova, a okupićemo se kod mosta „Vladoš“.

Biće to prilika da se družimo ali i damo konkretan doprinos ekološkoj zaštiti i očuvanje naše „Suze Evrope“.

OČEKUJEMO VAS,

P r e d s j e d n i k,

Milosav  Bulatović

1 thoughts on “18.10.2019”