SVI TESTOVI NA KORONU NEGATIVNI: zaposleni koji su 10. juna imali kontakt sa zaraženom osobom nijesu inficirani virusom

22.06.2020 Spomen dom kolasin

Zvanični nalazi Epidemiološke službe iz Bijelog Polja su potvrdili da niko od zaposlenih koji su 10 juna imali kontakt sa osobom zaraženom od korona virusa, nije inficiran.

Testiranje su izvršili Milosav Bulatović, predsjednik opštine i njegovi saradnici koji su 10-og juna imali radni sastanak sa icem za kojeg će se nedjelju dana kasnije ustanoviti da je pozitivan na Covid 19.Takodje su se testirali i ostali koji su u zgradi Spomen Doma imali sa njim kontakt.

Svi testovi su negativni a testirana lica će ostati u samoizolaciji do isteka zakonskog roka.

Sekreatijati, opštinske službe i kompletna lokalna uprava su bez obzira na ove okolnosti, organizovani da budu kvalitetni servis gradjanima i privredi.