PREDSJEDNIK BULATOVIĆ UPUTIO SAUČEŠĆE MITROPOLIJI CRNOGORSKO PRIMORSKOJ I PORODICI AMFILOHIJA RADOVIĆA

Milosav Bato Bulatovic

Žalimo zbog smrti njegovog preosveštenstva Mitropolita Crnogorsko Primorskog Amfilohija.

Kao rodjeni Kolašinac ostaće upamćen kao važni akter društveno-istorijskih dogadjaja u Crnoj Gori krajem 20-og i početkom 21 vijeka.

U svoje ime i u ime opštine Kolašin, upućujem izraze iskrenog saučešća sveštenstvu, monaštvu i vjernicima Mitropolije Crnogorsko Primorske

Predsjednik Milosav Bulatović je uputio i telegram porodici Amfilohija Radovića.

Vijest o smrti Mitropolita Crnogorsko Primorskog Amfilohija, primili smo sa žaljenjem.

Otišao je izdanak ugledne porodice Radović iz Donje Morače koji je bio učesnik važnih događaja na društvenoj sceni Crne Gore krajem 20-og i početkom 21 vijeka.

U svoje ime i u ime opštine Kolašin, upućujem Vam izraze iskrenog saučešća.