SAOPŠTENJE ZA JAVNOST

07.07.2021 fotografija Voda

Usled visokih temperatura koje su zadesile teritoriju naše opštine došlo je do enormnog povećanja potrošnje vode iz sistema gradskog vodovoda. Sekretarijat za planiranje prostora, komunalne poslove i saobraćaj- Komunalna inspekcija poziva sve potrošače na racionalnu potrošnju vode kako bi se očuvalastabilnost vodovodnog sistema. Strogo se zabranjuje svaka neracionalna potrošnja vode, odnosno svako korišćenje vode za zalivanje poljoprivrednih, zelenih i drugih površina, pranje i zalivanje trotoara, pranje automobila i sl. Protiv svih korisnika koji se ne budu pridržavali mjera štednje u saradnji sa DOO „ Vodovod i kanalizacija“ i Komunalnom policijom biće preduzete sve zakonom propisane mjere.

Sekretarijat za planiranje prostora,

komunalne poslove i saobraćaj