28.12.2021

Rešenje o menjanju režima saobraćaja u dijelu Centra grada usled nezavršenih radova na rekonstrukciji Ulice Vojvode Mine i dijela Trga Boraca. Promjena režima saobraćaja odnosi se na period od 30.12.2021 do 01.05.2022. godine.

_____________________________________________________________________________________________________________

Javna rasprava – o utvrđivanju Nacrta Odluke o određivanju lokacije za izgradnju lokalnog objekta od opšteg interesa: DTS 10/0,4 Kv, 1x 630 kVA “Lokve” sa priključnim 10kV vodom i uklapanje u NN mrežu, u naselju Dulovine u Kolašinu.

• Zaključak

• Program javne rasprave

• Programski zadatak

• Sobraćajno tehnički uslovi i katastar telekomunikacionih instalacija

• Nacrt Odluke

4 thoughts on “28.12.2021”

1. Wow, superb blog format! How long have you ever been running a blog
    for? you make blogging glance easy. The whole look of your
    website is fantastic, as well as the content
    material! You can see similar here e-commerce

2. Hi there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results.
    If you know of any please share. Thank you! You can read
    similar art here: E-commerce