OBAVJEŠTENJE

Imajući u vidu značaj Odluka o regulisanju saobraćaja na teritoriji opštine Kolašin i Odluke o organizaciji i načinu obavljanja auto-taksi prevoza na teritoriji opštine Kolašin Sekretarijat za planiranje prostora, komunalne poslove i saobraćaj obavještava zainteresovanu javnost da se PRODUŽAVA JAVNA RASPRAVA O NACRTU navedenih odluka za 10 dana i da će trajati do 05.10.2022. godine.

Predlozi, sugestije i komentari na Nacrt Odluka mogu se dostaviti Sekretarijatu za planiranje prostora, komunalne poslove I saobraćaj ili na e-mail: kolasin.urbanizam@gmail.com

Nakon završetka rasprave, Sekretarijat će sačiniti Izvještaje o sprovedenoj javnoj raspravi, koji će biti objavljen na internet stranici Opštine Kolašin, u roku od 10 dana od dana završetka javne rasprave.

Nacrti Odluka nalaze se na internet stranici www.opstinakolasin.me u odeljku-Oglasna tabla.