Posjeta Cerovici

08.05.2017 posjeta cerovici

Predsjednica Opštine Kolašin Željka Vuksanović je u sklopu nastavka realizacije plana posjete mjesnim zajednicama na teritoriji opštine Kolašin, dana 06.05.2017. godine obišla i selo Cerovicu.

Tom prilikom, predsjednica je mještane zatekla kako obavljaju radove na popravci lokalnog puta koji je oštećen tokom zimskog perioda. Sa mještanima je bilo riječi o stanju u njihovoj sredini, problemima sa kojima se susreću i mogućnostima lokalne uprave da pomogne u njihovom rješavanju.

Predsjednica je istakla da je inicijativa mještana Cerovice koji su se organizovali da poprave put kroz svoje selo primjer koji bi trebalo da slijede i druge zajednice a da će Opština pomoći u skladu sa svojim mogućnostima.