Čestitka za 8. mart Predsjednika SO Kolašin Milana Đukića

Milan Djukic 2

Svim odbornicama u Skupštini opštine, svim koleginicama zaposlenim u lokalnoj upravi i opštinskim preduzećima i ustanovama, kao i svim ženama opštine Kolašin čestitam 8. mart. Ovaj praznik nas podsjeća da su žene u Crnoj Gori uvijek bile oslonac porodice i društva, kako kroz istoriju, tako i danas. Koliko je veliki doprinos žena i koliko one obogaćuju naše živote moramo isticati tokom čitave godine. Neophodno je da poštujemo žene i lično i profesionalno, a veća zastupljenost žena u javnom i političkom životu učinit će Kolašin boljim i ljepšim mjestom za život.

Drage Kolašinke želim vam da budete voljene, poštovane i uspješne i da ubuduće ostanete jedan od stubova zdravog, modernog i tolerantnog društva.