Čestitka za Dan JPU „Sestre Radović“ predsjednika SO Kolašin Milana Đukića

Milan DJ

Rukovodstvu JPU „Sestre Radović“, vaspitačicama, zaposlenima i svoj djeci polaznicima, čestitam Dan vrtića, 27. maj!

Poštovani vaspitači, draga djeco i roditelji, nadam se da ćete naredni Dan vrtića proslaviti onako kako smo svi navikli do pojave korona virusa – nezaboravnim priredbama i programima. Vanredne okolnosti onemogućile su da ove godine na svečanosti za Dan vrtića, pokažete svu ljepotu i radost koju njegujete i unapređujete u vašoj ustanovi. Stručnost i posvećenost, organizovanost i ozbiljnost koju ste pokazali u proteklom periodu svrstavaju vas u red najistaknutijih ustanova u našem gradu. Zato koristim priliku i da odam javno priznanje svim vaspitačima, djeci i roditeljima za trud koji ste uložili u okviru projekta #IgrajSeDoma Ministarstva prosvjete. I ove vanredne okolnosti su pokazale kvalitet rada u vašoj ustanovi, ali i još jednom istakle značaj predškolskog obrazovanja u gradu i na seockom području naše opštine.

Nadam se da ćemo u bliskoj budućnosti, kada se steknu uslovi, prisustvovati vašoj priredbi koju sa radošću i nestrpljenjem očekujemo. Koristim priliku i da svim učenicima, roditeljima i svim zaposlenim u JPU „Sestre Radović“ poželim puno uspjeha i dobro zdravlje u narednom periodu!

Predsjednik Skupštine opštine Kolašin

mr Milan Đukić