Opština Kolašin dobija prva dva sportska terena u svom vlasništvu

Predsjednik Opštine Kolašin Vladimir Martinović danas je sa potpredsjednicima Vasilijem Ivanovićem i Miodragom Bulatovićem otvorio radove na izgradnji dva sportska terena u Sportskoj zoni, a koji će biti predati građanima na korišćenje do početka MOSI igara iako to nijesu tereni koji su obuhvaćeni tenderom sportske zone koji je raspisan i u toku je. Radi se o terenu za odbojku i terenu za mali  fudbal. 

Martinović je istakao da će ovo biti prvi sportski tereni u opštinskom vlasništvu te da ova ulaganja imaju za cilj da pruže bolje uslove za život i rad, i neće biti jedina ulaganja u sportsku infrastrukturu u toku ove godine. Tako je budžetom lokalne samouprave za 2023. godinu predviđeno i finansiranje izgradnje sportskih terena sa pratećim sadržajima za čiju realizaciju je u toku sprovođenje tenderske procedure.