OPŠTINA OBEZBIJEDILA KOMPLETE UDŽBENIKA ZA 59 PRVAKA

14.08.2019 Udzbenici za prvake

Opština će i ove godine pomoći roditelje i njihovu djecu koja prvi put kreću u školu. Obezbijedjena je nabavka 59 kompleta knjiga za 59 prvaka u gradskoj OŠ Risto Manojlović kao i škole na seoskom području – OŠ Radoslav Jagoš Vešović u Barama Kraljskim, OŠ Vojin Čepić u Dragovića Polju, OŠ Mojsije Stevanović u Manstiru Morači i OŠ Medjuriječje u Rovcima.

Kako je kazao Milosav Bulatović, predsjednik opštine, lokalna uprava i na ovaj način pokazuje na konkretan način opredjeljenje da se razumije život oko sebe.

  • Pomoć prvacima uvijek ima i praktičan i simboličan značaj.Želimo da i oni, na prvom koraku društvenih odgovornost i obaveza, shvate da ima neko ko ih pomaže i razumije.Da će i u svom daljem školovanju i životu imati podršku svoga rodnog grada.Zajednički cilj svih nas je da opština svake godine, izdvaja sve više za prvake i da prvaka u osnovnim školama bude što više, istakao je Bulatović.