Posjeta Domu starih u Bijelom Polju, pokloni za 11 Kolašinaca

31.12.2018 posjeta domu starih

Predsjednik opštine Milosav Bato Bulatović i predsjednik Opštinske organizacije Crvenog krsta, Milan Marković, sa volonterima ove organizacije, posjetili su Dom starih u Bijelom Pollju u kojem trenutno boravi 11 Kolašinaca

 

Tom prilikom su našim sugradjanima uručeni prigodni pokloni u garderobi i namirnicama.U razgovorima sa njima, predsjednik Bulatović je najavio da će lokalna uprava uvijek biti spremna da pomogne u okviru svojih mogućnosti.Vjerujem da u ovoj ustanovi imate potrebnu pažnju ali i mi smo tu da osjetite da je vaš grad uvijek sa vama, istakao je Bulatović.

„Crvenokrstaši“ predvodjeni predsjednikom Milanom Markovićem u svom godišnjem programu rada imaju nekoliko posjeta svojim sugrađanima koji borave u Domu starih u Bijelom Polju.Uvijek su to posebni dogadjaji i za nas i za naše sugradjane, razmijenimo informacije, saslušamo njihova sjećanja o Kolašinu, kazao je Marković

Tako je bilo u ovoga puta a u razboritoj riječi je prednjačio Dragoljub Popović ili „Drago Pop“.Spasoje Paja Dragović, jedan od kolašinskih stanara Doma starih u Bijelom Polju je napisao na svom FB profiilu…

„Kolašin u Bijelom Polju!!! Lijep gest opštine Kolašin i volontera kolašinskog Crvenog krsta.Predsjednik opštine Milosav Bato Bualtović, Milan Marković i volonteri Crvenog krsta, posjetili su Dom starih u Bijelom Polju i gradjanima Kolašina, koji su korisnici usluga,podijelili poklone uz lijepe riječi,osmjehe,druženje.Uljepšali su nam ove predpraznične dane.Hvala im na pažnji,želim im sreću u životu i radu“