Predsjednica Opštine Kolašin je danas u kabinetu zvanično predala dužnost novoizabranom predsjedniku Vladimiru Martinoviću

Dosadašnja predsjednica opštine Kolašin je danas u  kabinetu zvanično predala dužnost novoizabranom predsjedniku Vladimiru Martinoviću.
To je dio demokratske tradicije i  odgovornosti prema građanima Kolašina, istakla je Marta Šćepanović.

Novi predsjednik opštine Vladimir Martinović se zahvalio na predaji dužnosti od dosadašnje predsjenice ističući da će razvojni interesi Kolašina i njegovih građana uvijek biti u prvom planu.

U sklopu primopredaje po stupanju na dužnost predsjednik Vladimir Martinović je zajedno sa dosadošnjom predsjednicom zajednički otvorio Novogodišnji bazar.