PREDSJEDNIK BULATOVIĆ ČESTITAO 21.MAJ DAN NEZAVISNOSTI CRNE GORE

Bato

Gradjanima Kolašina i Crne Gore,čestitam 21. maj, Dan nezavisnosti.

Ovo je datum koji je potvrdio prirodnu i istorijsku potrebu Crne Gore da samostalno odlučuje i bira puteve budučnosti za sebe i svoje gradjane.

Ovo je datum koji je zaokružio sva htjenja i korake našh predaka,sve barjake naših heroja,sve luče koje su hiljadu godina svijetlile put slobode.

Neka nas danas 21. maj objedini i motiviše da budemo dostojni nastavljači crnogorskog puta dostojanstva,slobode,civilizacijskih potreba.

Ovaj 21. maj nam daje zadatak da gradimo modernu Crnu Goru 21 vijeka.

Ostavština i obaveza 21.maja, za razvijenu,prosperitetnu,evropsku i evro-atlansku Crnu Goru 21 vijeka.

Sa ponosom možemo da kažemo da je Kolašin uvijek igrao važnu ulogu i u oslobodilačkoj i državotvornoj priči Crne Gore ali i sada kada je adresa njenih razvojnih projekata kojima se stvaraju uslovi boljeg života.