Predsjednik Bulatović čestitao 28. avgust Dan opštine Kolašin

Bato predsjednik

Poštovani sugrađani, svi vi koji ste poslednjih godina i decenija izabrali Kolašin za mjesto rada i života,

čestitam 28.avgust, Dan opštine Kolašin.

Koristim priliku da iskažem zahvalnost građanima Kolašina što su u dosadašnjoj borbi protiv pandemije korona virusa pokazali zavidnu disciplinu i organizovanost, ali i da ukažem molbu da tako nastave i dalje, kako bi sačuvali zdravlje i svoje poslovne resurse.

Naš i Vaš i Kolašin je i u mjesecima epidemije, bio i ostao veliko gradilište. Interesovanje investitora u tako teškim ekonomskim vremenima je pokazalo koliki su potencijali Kolašina, ali i naša spremnost i organizovanost da budemo kvalitetan servis svima koji hoće da ulažu u naš grad.

Imamo viziju, imamo planove, za sve što se gradi , potvrđuje da će Kolašin biti traženo mjesto života i rada.

Sa željom da i u narednom periodu bilježimo samo rezultate i napredak, još jednom:

Neka nam je srećan 28.avgust, Dan grada, grada kojeg volimo i neizmjerno pripadamo.

Milosav Bato Bulatović

predsjednik opštine Kolašin