Predsjednik Bulatović čestitao novigodišnje i božićne praznike sugradjanima

31.12.2018 Bato Bulatovic

Kraj godine je uvijek vrijeme kada planiramo nove početke. Kraj godine je vrijeme kada se osvrnemo a proteklo ali i razmišljamo o budućem.

Taj budući Kolašin pripada samo nama i zavisi samo od nas.

Svi mi koji živimo u njemu, volimo ga najviše i spremni smo da mu damo najviše.

Svijetla naše „Sibirske“,prepuni parkinzi ispred „Bjanke“ i „Šeratona“, krug kafića od „Napoleona“ do „SFRJ-a“,bjelina koja dolazi sa Bjelasice,huk gostiju koji nam stižu „Mojkovačkom“ i preko mosta „Vladoš“

To je samo dio ambijenta kojim ćemo narednih dana dočekati naše goste. A to Kolašin i Kolašinci umiju i znaju.

Kolašinci znaju da nas čeka veliki posao u Novoj 2019-oj godini.

Borićemo se nova radna mjesta,za nove projekte komunalne infrastrukture,za preradjivačke kapacitete koji će koristiti naše prirodne resurse. Spajaćemo naše vrijedne farmere i domaćine sa turističkim trpezama našeg grada.Kulturni sadržaji i sportska dostignuća biće prepoznatlivost Kolašina.

I sigurni su da ćemo u tom zajedničkom poslu, biti zajednički uspješni.

Vjerujem da ćemo se kolašinski izboriti da nama Nova 2019-ta godina bude srećna u pokušajima,bezbrižna u zdravlju, sigurna u životnim koracima koje sami sebi budemo odredjivali.

Srećni Vam i Srećni nam Novogodišnji i Božićni praznici.