Predsjednik Martinović obišao gradsku biblioteku i suvenirnicu

Predsjednik opštine Kolašin,  Vladimir Martinović je prilikom posjete Narodnoj biblioteci “Ljubo Anđelić”  u ime  Službe predsjednika obezbijedio  nove naslove beletristike i književnosti za djecu.

Na ovaj način obogaćen je bibliotečki fond naše Biblioteke, Opština Kolašin iskazala je brigu prema njenim redovnim korisnicima i ovim putem ukazala na veliki i neprocjenjivi značaj promovisanja  pisane riječi.

Bibliotečki fond se godinama unazad tradicionalno proširuje donacijama iskrenih ljubitelja knjiga i čitanja, kao i redovnom kupovinom novih naslova pisaca iz naše zemlje i regiona. Biblioteka sadrži oko 20 000 knjiga.

Nakon posjete gradske biblioteke, predjsednik je obišao i suvenirnicu, koja takođe posluje u sklopu JU Centra za kulturu.