PREDSJEDNIK OPŠTINE MILOSAV BULATOVIĆ ČESTITAO VASKRS

Bato

Dani najvećeg hrišćanskog praznika, stvaraju posebnu energiju u nama, upućuju nas da podvizi nijesu nedostižni i da čovjek može i zaslužuju više. Vaskrs je praznik kada obnavljamo sebe i zbog toga upučujem čestitke svima koji slave Vlaskrs.

Poruke Vaskrsa nas vraćaju ovdašnjim vjekovnim standardima tradicije, duhovnih i moralnih uzdignuća, afirmišu vrijednosti pravde i dostojanstva, upučuju na bliskost i zajedništvo medju ljudima.Čovjek je veći kada je zajedno i kada se razumije sa drugima.

Vaskrs nam uvijek daje snage za nove početke i za odlučnije korake ka cilju opšteg i pojedinačnog dobra.Zbog toga i ove Vaskršnje dane treba da iskoristimo da obnovimo ideje i objedinimo snage kako bi i Kolašin i Crna Gora istrajali na putu društvenog i ekonomskog dostojanstva.