Predsjednik opštine primio Đura Bojića, najboljeg polaznika Policijske akademije u Danilovgradu

04.07.2019 Bulatovic Bojic prijem

Predsjednik opštine Milosav Bulatović, primio je mladog Kolašinca, Djura Bojića koji je proglašen za najboljeg polaznika desete generacije polaznika Policijske akademije u Danilovgradu. Tom prilikom mu je uručio prigodne poklone i izarzio zadovoljstvo što mladi sugradjani ostvaruju zapažene rezultate kada odu na školovanje.

  • Sve što radimo u našem gradu ima za cilj da stvorimo uslove da se mladi ljudi nakon završenog školovanja, vrate u Kolašin. Da diplome i uspjehe na prestižnim akademskim adresama, pretvore u razvojne projekte grada i da na pravi način iskoriste državne investicije koje se realizuju kao što je auto put, novi Ski centri, put Kolašin – Berane, kazao je Milosav Bulatović, predsjednik opštine.

Djuro Bojić se zahvalio na prijemu i ukazanoj pažnji ističući da će nastaviti da se stručno i profesionalno usavršava kako bi ispuno i svoje ambicije i očekivanja koja zajednica ima od njega.