Predsjednik Opštine  Vladimir Martinović upriličio je prijem i uručio prigodnu novčanu nagradu za učenicu 6. razreda Milicu Krković i direktoricu Jelenu Janković

Milica je učenica JUOŠ “Vojin Čepić” u Dragovića Polju, koja je pod mentorstvom nastavnice Stanice Kadić osvojila nagradu za najbolje prozno ostvarenje na konkursu na temu “Mama je glagol od glagola raditi”.

Osim znanjem, marljiva učenica podršku Opštine je zaslužila i zbog istrajnosti, jer u đačkoj knjižici niže samo petice, a do škole pješači čak 8 kilometara svakog dana.

Predsjednik Opštine Kolašin je poručio  da će lokalna uprava nastaviti još snažnije da podžava talentovanu djecu i afirmiše njihov uspjeh, jer su djeca najbolji ambasadori zajednice iz koje dolaze.