Sučešće porodicama žrtava

Poštovani predsjedniče Beograda,

Nemam riječi kojima bih opisao koliko sam potresen i šokiran zbog tragedije koja je pogodila Vaš grad.

Ova neopisiva tragedija, koja se jutros desila, nije samo tragedija jednog grada, već cijelog regiona.

Vijest o današnjoj tragediji u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” vijest je koju nijedan roditelj ne bi nikada trebalo da čuje.

Izražavam najdublje saučešće porodicama žrtava, Beogradu i cijeloj Srbiji. Molim se da nađemo snage i znanja da se izborimo protiv ovakvog nasilja i učinimo sve što je u našoj moći kako bismo spriječili da se nešto ovakvo ikada ponovi.

Molim Vas da prenesete moje najiskrenije saučešće porodicama žrtava, kao i svim građanima Beograda koji su pogođeni ovom tragedijom. Nadam se da ćemo zajedničkim naporima uspjeti da stvorimo sigurnije i bolje društvo za sve. U ovom teškom vremenu, želim Vam i cijeloj Vašoj zajednici snagu i hrabrost da se izborite sa ovim nepojmljivim gubitkom.

predsjednik Opštine Kolašin

Vladimir Martinović