Svi u Dom kulture

Centar za kulturu

Narednih dana biće aktivno i atraktivno u Domu kulture,Javna ustanova Centar za kulturu organizuje nekoliko raznovrsnih kulturnih programa. Najprije će u srijedu 17 aprila gostovati baletska škola „Princeza Ksenija“ sa baletskom predstavom „Vragolan“. Biće to jedinstvena prilika da u našem gradu pozdravimo baletske pokrete i poruke a medju izvodjačima biće i solisti iz inostranstva,

Korifej teatar nam najavlljuje zanimljivo pozorišno ljeto koje nas čeka.U ovom aprilskom uvodu će nam prikazati provokativnu predstavu „Žena koja je skuvala svoga muža“.Marija Djurić, Andjela Rondović i Djordije Tatić već su izamili aplauze na podgoričke publike ali i publike u nekoliko crnogorskih gradova.Subota veće, 20 aprila, 20 sati – vrijeme za pozorišnu tišinu i pozorišne aplauze.

JU Centar za kulturu nastavlja sa obilježavanjem Svjetskog dana knjige.Timo povodom će se 23 aprila održati Sajam knjiga kojeg pored naše ustanove organizuje i izdavaćka kuća „Narodna knjiga“.Prilika da se dodje osjeti „knjiga u rukama“ i dodje do dobrin naslova…

 BALET – „Vragolan“ u srijedu 17. aprila u 12 sati

16.04.2019 Balet

 

POZORIŠTE – Korifej teatar uz podršku Opštine Kolašin

„Žena koja je skuvala svoga muža“ u subotu 20. aprila

16.04.2019 Zena koja je skuvala muza plakat

SAJAM KNJIGA – povodom obilježavanja Svjetskog dana knjige

Izdavačka kuča „Narodna knjiga“ i JU Centar za kulturu – 23. april

16.04.2019 Sajam knjiga