Tango kamp se vraća u Kolašin

Svojevremeno dobitnik Wild beauty aword-a crnogorske Nacionalne turističke organizacije i jedna od 9 manifestacija koje je NTO stavila na spisak onih koje “ne smijete propustiti ako dolazite u Crnu Goru”, nakon pet godina će ponovo rasplesati naš grad.

Manifestacija će se održati od 14. do 29. jula ove godine.

Opština je spremna, ne samo da nastavi započetu saradnjiu, već i da je unaprijedi u svakom narednom izdanju ovog kampa jer Tango kamp je manifestacija koja je mapirala Kolašin na brojnim adresama širom svijeta kao prepoznatljiv turistički brend.

Lokalna uprava u narednom periodu će intezivirati saradnju i preduzeti sve aktivnosti, kako bi na obostrano zadovoljstvo realizovali ovaj projekat koji nije samo od lokalnog, već od internacionalnog značaja.