Testiranje bazične inteligencije

05.10.2018 Mensa

 

Mensa Crne Gore će u saradnji sa Opštinom Kolašin organizovati testiranje bazične inteligencije u Kolašinu u petak 12. oktobra 2018. godine u 10.30h.
Testiranje će se održati u prostorijama JU SMŠ “Braća Selić” u Kolašinu. Prijava za testiranje je obavezna. Rok za prijavu je otvoren do utorka 9. oktobra 2018. godine do 23:59 časova.

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti tako što će popunjen prijavni formular (http://www.mensa.me/images/formularzaprijavu.xls) poslati na e-mail adresu testiranje@mensa.me.Cijena testiranja je 10 evra. Zahvaljujući saradnji sa Opštinom, za đake i studente je obezbijeđeno besplatno testiranje. Pravo na testiranje imaju svi kandidati koji na dan testiranja imaju najmanje 18 godina. Mensin test možete raditi najviše tri puta u životu, pri čemu između dva testiranja ne smije da protekne manje od godine dana.