Uručene knjige prvacima u osnovnim školama na području opštine

09.09.2019 Urucene knjige prvacima 1

Potpredsjednik opštine, Bojan Kuburović uručio je 59 kompleta udžebenika za prvi razred učenicima koji su ovoga septembra počeli osnovno školovanje. On je poželio puno dobrih ocjena i dosta zanimljivih školskih časova i prvacima i ostalim učenicima osnovnih škola u Kolašinu, Dragovića Polju, Medjuriječju, Manastitu Morači i Barama Kraljskim.

09.09.2019 Urucene knjige prvacima 2

Povodom početka nove školske godine u holu OŠ Risto Manojlović u Kolašinu je organizovan kulturno umjetnički program u kojem je učestvovao i KUD Mijat Mašković. Učenike i roditelje je pozdravila i Gorica Ilinčić, direktorica OŠ Risto Manojlović, naglašavajući da će se uprava škole i predavači truditi da učenici imaju i kvalitetne uslove za nastavu ali i moderan i posvećen pedagoški rad.

I u osnovnim školama na seoskom području su na svečan način dočekani prvaci i obilježen je njihov prvi školski dan.

09.09.2019 Urucene knjige prvacima 3

09.09.2019 Urucene knjige prvacima 4

09.09.2019 Urucene knjige prvacima 5