Božićna čestitka predsjednika SO Kolašin Milana Đukića

Predsjednik SO
 
U ime Skupštine opštine Kolašin i u svoje lično ime svim građanima Kolašina pravoslavne vjeroispovijesti i sveštenstvu kolašinske i moračko – rovačke parohije, čestitam božićne praznike! Želim da vaše domove ispuni svjetlost Božića, najradosnijeg hrišćanskog praznika! Nadam se da će božićni praznici biti prilika za porodično okupljanje i slavlje u vašim domovima, kao i radosnu pjesmu u našim hramovima. Božić je praznik koji nas podsjeća da su bratska ljubav, praštanje i pomirenje najveće vrijednosti u životu svakog hrišćanskog naroda. Zato neka bratska sloga bude naša najveća obaveza u budućem periodu! Neka božićni praznici ojačaju našu vjeru i donesu duhovni mir, ličnu i porodičnu sreću i blagostanje.
 
 
Mir Božji, Hristos se rodi!