Budžet za sve građane 2022. godine

Budzet za gradjane 2022

Drage kolašinke i kolašinci,

Sekretarijat za finansije imovinu i ekonomski razvoj je pripremio vodič  „Budžet za sve  građane 2022“ koji na jednostavan i slikovit način prikazuje kako Opština Kolašin prikuplja, raspodjeljuje i troši sredstva iz Budžeta. Odgovornost za rješavanje zajedničkih problema i stvaranje pretpostavki za ljepšu budućnost je na svima nama, zato vas pozivamo da se, putem Javne rasprave, uključite u budžetski proces i date konstruktivne predloge, sugestije i kritike, sa ciljem da što realnije planiramo i što pravednije usmjerimo budžetska sredstava za 2022.godinu.

Mi smo tu za Vas, budite slobodni obratiti nam se s vašim predlozima i sugestijama. Javna rasprava o Nacrtu odluke o budžetu Opštine Kolašin traje od 11-26.novembra. 2021godine.

dr Dragan Bulatović,dipl.ecc

Sekretar