Čestitka za 8. mart Predsjednika SO Kolašin Milana Đukića

Milan Djukic So Kolasin

Povodom 8. marta, međunarodnog Dana žena, upućujem srdačne čestitke svim odbornicama u Skupštini opštine, svim saradnicama zaposlenim u lokalnoj upravi i opštinskim preduzećima i ustanovama, kao i svim ženama u Kolašinu.

Posledice korona virusa pokazale su koliki je doprinos žena u kriznim i teškim vremenima. Kolašinske medicinske i prosvetne radnice, radnice u trgovini i javnim službama, kao na svim drugim mjestima na kojima svakodnevno rizikuju svoje zdravlje, pokazale su hrabrost i odlučnost da naš život nesmetano funkcioniše tokom pandemija. Moramo se prisjetiti da su žene u Crnoj Gori uvijek bile oslonac porodice i društva, a njihov doprinos i koliko one obogaćuju naše živote, moramo isticati tokom čitave godine. U budućem periodu moramo nastaviti sa podrškom i zaštitom ličnosti žena u javnom i političkom životu jer one uvijek doprinose kvalitetu dijaloga u našem neprimjereno podijeljenom društvu.

Poštovane sugrađanke, želim vam dobro zdravlje u budućem periodu!