Čestitka za Dan škole Predsjednika SO Kolašin Milana Đukića

Milan Djukic So Kolasin

Rukovodstvu JU OŠ „Risto Manojlović“, nastavnicima, zaposlenima i svim učenicima čestitam Dan škole, 15. april!

Poštovane kolege i učenici, nadam se da ćete naredni Dan škole proslavljati na uobičajen način kako je to duga i bogata istorija vaše škole bilježila do sada. Vanredne okolnosti izazvane Korona virusom onemogućile su brojne manifestacije i svečanosti, pa i one za vaš Dan škole. Zato koristim priliku da odam javno priznanje svim nastavnicima, učenicima i roditeljima za trud i napore koje ulažu u okviru projekta #UčiDoma Ministarstva prosvjete, koji se uspješno realizuje i u Kolašinu. I ove vanredne okolnosti su pokazale kvalitet rada u vašoj školi, ali i još jednom istakle značaj obrazovanja na prostoru opštine Kolašin.

Molim vas da, kao do sada i u budućem periodu ostanete strpljivi i posvećeni poštovanju mjera i preporuka u borbi protiv #COVID19, kako bismo svi zajedno sačuvali svakog našeg sugrađanina. Koristim priliku i da svim učenicima, roditeljima i svim zaposlenim u JU OŠ „Risto Manojlović“ poželim dobro zdravlje u budućem periodu!

Predsjednik Skupštine opštine Kolašin

mr Milan Đukić