DEZINFEKCIJA SLUŽBENIH PROSTORIJA U KOJIMA SU KANCELARIJE LOKALNE UPRAVE I JAVNIH PREDUZEĆA: primjer i poziv da to urade ostale javne ustanove, državni organi, stambene zgrade, turistički i ugostiteljski objekti

07.10.2020 Dezinfekcija 1

Realizuju se mjere Opštinskog tima za zaštitu i spasavanje kada je u pitanju dezinfekcija službenih prostorija u kojima su smješteni organi lokalne uprave i javnih preduzeća.

Preduzeće iz Podgorice „Slavisan“ je završilo dezinfekciju prostorija Spomen Doma, Doma kulture.Lokalnle turističke organizacije,zgrade „Veletrgovine“,Zavićajnog muzeja, prostorija Službe zaštite i spasavanja.Koristimo priliku da se zahvalimo preduzeću „Slavisan“ koje se uvijek profesionalno odazovu našem pozivu.

Ovom aktivnošću opština Kolašin nastoji da umanji širenje virusa i posluži kao primjer ostalim javnim ustanovama,stambenim zgradama,turstičkim i ugostiteljskim objektima koji još nijesu završili dezinfekciju svojih prostorija.

07.10.2020 Dezinfekcija 2

Opština Kolašin još jednom apeluje na gradjane da poštuju mjere NKT-a i Opštinskog tima za zaštitu i spasavanje.Da se čuva zdravlje, jača imunitet, poštuju sve preporuke i zahtjevi zdravstvenog sistema.Borba protiv korona virusa je pojedinačni i kolektivni čin.Moramo biti precizni,oprezni,savjesni prema sebi i drugima.To je jednini način da svoj grad i ono što radimo u njemu što prije vratimo na nivo redovnih aktivnosti.

07.10.2020 Dezinfekcija 3

07.10.2020 Dezinfekcija 4