DEZINFEKOVAN KOMPLETAN HOTEL “SHERATON”, 46 RADNIKA KOJI SU U KUĆNOJ IZOLACIJI SU DOBRO

27.03.2020 SHERATON Dezinfekcija

Kako su saopštili iz hotela “Four points by Sheraton” specijalizovane ekipe su završile kompletnu dezinfekciju hotela. Javnost je već bila obaviještena da je u hotelu je do 19 marta boravio državljanin Austrije koji je nakon dolaska i svoju zemlju i obavljenog zdravstvenog pregleda bio pozitivan na korona virus.

Iz hotela Sheraton je saopšteno da su nakon konstatovanog korona virusa kod lica koje je prethodno boravilo u hotelu, preduzeli sve mjere zakonske zaštite i zakonskog tretmana.

27.03.2020 SHERATON Dezinfekcija I

  • Svi naši radnici , njih ukupno 46, od obezbjedjenja pa do direktora nalaze se u kućnoj izolaciji.Svi se osjećaju dobro i su stalnoj su komunikaciji sa nadležnim zdravstvenim i epidemiološkim službama.Niko nema zdravstvenih problema i nadamo se tako biti i dalje.Inače izvršena je kompletna dezimfekcija hotela pri čemu bukvalno tretiran svaki dio hotela kao i svaki komad hotelskog namještaja , saopštili su iz hotela „ Four points by Sheraton“.

27.03.2020 SHERATON Dezinfekcija II