Održan sastanak Opštinskog tima za zaštitu i spašavanje

23.02.2018 Opstinski tim za zastitu i spasavanje

Dana 23.02.2018. godine održan je sastanak Opštinskog tima za zaštitu i spašavanje kojim je rukovodila predsjednica Opštine Kolašin Željka Vuksanović. Sastanku su prisustvovali predstavnik Direktorata za vanredne situacije Vesko Vlahović, Vojske Crne Gore kapetan Nenad Stanić kao i starješine opštinskih sekretarijata i službi.

Povod sastanke je najavljeno pogoršanje meteoroloških uslova koje je najavljeno od nedelje 25. februara kada se očekuju obilnije padavine na sjeveru Crne Gore. Sastanak je bio i prilika da članovi Opštinskog tima razmijene iskustva i dogovore buduće korake u cilju prevencije nesrećnih slučajeva i blagovremene reakcije na vanredne okolnosti i elementarne nepogode.