„PERSONA“ VAS ČEKA U DOMU KULTURE

17.12.2019 Predstava Persona

Pozorišna predstava „Persona“ biće izvedena u utorak 17.decembra, u 19 sati u Domu kulture.

Predstavu je režirao Stevan Bodroža a pozorišnu adaptaciju prema čuvenom švedskom filmu je uradila Dragana Tripković.

Glumci u videu su Dubravka Drakić i Djordjije Tatić.Scenograf je Ilija Vujošević ,za vizuleni identitet je zadužen Srdja Dragović, za video Saša Radović, glas je Milice Ščepanović a producent predstave je Slobodan Radović.

Predstava „Persona“ je radjena u produkciji Alternativne teatarske aktivne kompanije (ATAK), Centra za kulturu „Vojislav Bulatović – Strunjo“ iz Bijelog Polja,KIC-a Budo Tomović i Grupe za istraživanje i razvoj kulturne politike.Predstava je dio projekta „Sjeverne scene – razvoj publike i podsticanje pozorišne produkcije u Centrima za kulturu na sjeveru Crne Gore“