Posjeta mjesnoj zajednici Manastir Morača

05.05.2017 MZ Manastir Moraca

Predsjednica opštine Kolašin je dana 27.04.2017. godine sa saradnicima obišla mjesnu zajednicu Manastir Morača.

Tom prilikom se sastala sa predsjednikom mjesne zajednice Labudom Radovićem i mještanima koji su je upoznali sa stanjem u njihovoj mjesnoj zajednici, problemima sa kojima se susreću i mogućnostima za njihovo rješavanje.

Predsjednica je istakla da je Opština zainteresovana da pomogne razvoj ženskog preduzetništva, naročito na selu, kao i da je područije Morače pogodno za razvoj povrtlarstva i voćarstva.

„Opština Kolašin ima ograničene resurse i zato je spremna da ih uloži tamo gdje je najpotrebnije i gdje bi efekat po lokalno stanovništvo bio najveći“ istakla je Vuksanovićeva.

Manastir Morača je prva mjesna zajednica koju je predsjednica obišla ove godine u sklopu nastavak realizacije plana obilazaka mjesnih zajednica i upoznavanja sa potrebama lokalnog stanovništva od 2016.