PRAZNIČNA PORUKA PREDSJEDNIKA BULATOVIĆA GRADJANIMA KOLAŠINA: zdravlja i sreće, tolerancije i gradjanskog razumijevanja

Milosav Bato Bulatovic

Predsjednik opštine Milosav Bulatović je čestitao Novogodišnje i Božićne praznike gradjanima Kolašina i poželio i dobro zdravlje i ličnu i porodičnu sreću.

Pred nama su Novogodišnji i Božićni praznici koje ovoga puta praznujemo u drugačijim uslovima koje je nametnula epidemije korone.Oni nas obavezuju da im posvetimo energiju porodice, prijateljstva,zajedništva i tolerancije.Koristim ovu priliku da svim Kolašinkama i Kolašincima poželim sve najbolje u Novoj godini.Da budemo zajedno u borbi protiv korone i u ostalim izazovima kojima treba da razvijamo Kolašin i zajednički ga učinimo gradom boljeg života i naših ostvarenih ličnih i porodičnih ambicija, poručio je Bulatović.

Kolašin svih pretodnih godina predstavio i afirmisao kao grad tolerancije i gradjanskog razumijevanja.U vremenima najvećih društvenih i političkih previranja u kojima je Kolašin bio u fokusu, njegovi gradjani su htjeli, znali i umjeli,da sačuvaju medjusobno povjerenje i uvažavanje.Te stvorene vrijednosti treba da sačuvamo kao posebne tekovine i da na njima stvaramo budućnost našeg grada,poručio je Bulatović.