Predsjednik Bulatović dobitnicima ,,Luča” : Za vašim diplomama grad treba da ide

18.06.2018 Dodjela luca 8

Znanje i ambicija koje stoje iz vaših diploma su vrijednosti na koje se možemo osloniti kada razmišljamo i kada planiramo budućnost našeg grada. Sigurno je da će te sa pozicije lokalne uprave imati svu potrebnu podršku u školovanjima i izazovima koji vam predstoje, kazao je Milosav Bulatović, koji je primio dobitnike diploma Luča iz gradke Osnovne i Srednje škole.

Iz OŠ Risto Manojlović prijemu su prisutvovali „lučonoše“ Tijana Tapušković, Aleksa Čogurić, Filip Pejović, Andja Raketić, Ognjen Šubara, Božidar Jeknić i Katarina Peković. Na prijemu kod predsjednika opštine najbolje učenike SMŠ Braća Selić su predvodili dobitnici Luče I, Jovan Miladinović, Bogdana Kostić i Milica Popović kao i dobitnici Luče II, Jovana Vukićević, Tamara Ivanović, Iva Vesković, Nikolina Marković, Ivana Krkeljaš, Teodora Dulović, Marina Šuković i Anastasija Dukić.

Predsjednik Milosav Bulatović je pohvalio školske kolektive,njihove rukovodioce, učitelje, nastavnike, profesore, sve one koji su učestvovali u stvaranju diploma i sjaja Luča.

Vi ste diplomci za kojim treba ići, vaše diplome, vaše Luče su orijentiri da svi zajedno od našeg grada stvaramo bolje mjesto za život. U svim vašim daljim planovima, lokalna uprava će vam biti na usluzi. Tu smo da pomognemo razgovorom, idejom, stipendijom. Da dogovorimo vaše buduće radne angažmane. Siguran sam da kada one, završne fakultetske diplome budu u vašim rukama, da će Kolašin biti grad iz kojeg se ne odlazi već se u njega dolazi i radnim angažmanom i mjestom življenja, istakao je Bulatović.

18.06.2018 Dodjela luca 1

18.06.2018 Dodjela luca 2

18.06.2018 Dodjela luca 3

18.06.2018 Dodjela luca 5

18.06.2018 Dodjela luca 6

18.06.2018 Dodjela luca 7

18.06.2018 Dodjela luca 9

 18.06.2018 Dodjela luca 10