PREDSJEDNIK OPŠTINE MILOSAV BULATOVIĆ ČESTITAO PRVOMAJSKE PRAZNIKE: rad, soldarnost, humanizam, trebaju i sada

Milosav Bato Bulatovic

Prvi maj je praznik rada ali i praznik solidarnosti,humanizma,odgovornosti, zajedništva.Dakle svih onih vrijednosti koje nam trebaju u danima nama,kada treba da se borimo da opasnost od korona virusa bude što dalje a posledice budu što manje,kaže se izmedju ostalog u Prvomajskoj čestitici Milosava Bulatovića, predsjednika Kolašina.

On je naglasio da se rado sjećamo traicije Prvog maja, energije i poleta koje je donosilo njegovo obilježavanje.Na tim temeljima su nastajale suštinske vrijednosti crnogorskog čovjeka koje su potvrdjene civilizacijskim mjerilima i učincima.

  • Prvomajskom čestitkom pozivam gradjane Kolašina da nastave sa disciplinovanim i organizovanim provodjenjem mjera NKT-a.Nema opuštanja,nema masovnih okupljanja,ne smijemo zaboraviti šta smo sve izdržali, da bi danas ponosno kazali kako Kolašin nema inficiranih.Korak po korak vraćamo se redovnim aktivnostima ali sa oprezom u svakoj djelatnosti, sa maskom na licu kada treba,sa još ozbiljnijim poštovanjem mjera i preporuka.Dodatnu snagu nam daju prethodni kolašinski dani naše discipline i zajedništva kao i Prvomajske poruke rada, solidarnosti i humanizma, istakao e Bulatović.