Predsjednik Skupštine opštine Kolašin čestitao KLAP-u Svjetski dan pozorišta

Milan Djukic

Poštovani umjetnici, Svjetski dan pozorišta je jedinstvena prilika da se vašoj pozorišnoj organizaciji oda javno priznanje na dosadašnjem radu i ukupnom doprinosu kulturi Kolašina i Crne Gore. Pozorišna umjetnost, njena istorijska i društvena uloga, proklamovani su i u malom Kolašinu nastankom Kolašinskog amaterskog pozorišta. Građani Kolašina ponosni su na vaše umjetničke domete, brojna ostvarenja i projekte, kao i nagrade koje vas ističu među drugim crnogorskim amaterskim pozorištima. Posebno je zadovoljstvo što najmlađi kolašinci mogu pohađati vaše školice glume i učestvovati u vašim projektima. Lokalne samouprava će kroz različite forme podržavati, pomagati i promovisati vaše aktivnosti u okviru kulturne ponude Kolašina.

 

Poštovani članovi i glumci KLAP-a, u ime SO Kolašin i u svoje lično ime, povodom 27.marta Svjetskog dana pozorišta, želim vam puno uspjeha u daljem radu.

Predsjednik Skupštine opštine Kolašin,

mr Milan Đukić