Svi na Bjelasicu, svi na Trg boraca

21.12.2018 Jezerine 1

Subota 22. decembar biće posebno turistički zanimljiva i originalna u našem gradu. Na skijalištu Jezerine biće održan Ski opening a od 16 do 19 sati manifestacija će se preseliti u sami centar grada, na Trgu boraca.

Organizatori iz NTO su obezbijedili dobru zabavu sa raznim igrama na snijegu,mažoretkinjama, smočenjem kaćamaka i besplatnom degustacijom, Di- džejevima.Njihovi partneri iz Ski centra Kolašin 1450 su obezbijedili 50 posto popusta na korišćenje ski pasova tokom subote.

21.12.2018 KolasinPoslije 16 sati Ski Opening se seli u centar grada gdje će nastupiti bend „Senkina đeca“, biče organizovan vatromet, biće kuvanog vina i rakije a u 18 sati,prisutnima će se obratiti Milosav Bato Bulatović, predsjednik opštine.

Nacionalna turistička organizacija je obezbijedila prevoz za goste iz Podgorice,Budve i Kotora.Lokalna turistička organizacija Kolašina, poziva i sve sugradjane da dodju na Bjelasicu i na Trg Boraca i uključe se zvanično otvaranje zimske turističke sezone.

21.12.2018 Jezerine 2