Završen Urban soccer

Urban soccer 6

Turnir u Urban Socceru završen je pobjedom ekipe “Titograd” koja je savladala ekipu “Fudbalske sudije” rezultatom 4 : 1.

 

Prve noći, 6 jula, u revijalnom dijelu  je učestvovalo pet ekipa, dok je u takmičarskom dijelu učestvovalo 20 ekipa iz Kolašina. U finalu su učestvovale najbolje ekipe iz gradova u kojima je Urban Soccer 2015. održan. Tako su sa turnira iz Danilovgrada, u finalu učestvovale ekipe “Titograd” i “Montenomaks”, sa turnira u Podgorici ekipe “Vojska Crne Gore” i “Kutijevo”, sa turnira u Pljevljima ekipe “Vojska Crne Gore” i “Fudbalske sudije”, sa turnira u Beranama ekipa “Kiklopi”, sa turnira u Kolašinu ekipa “Županovac”, “Donjeck” i “Generacija 2012 – Aqua Bianca”. Sve ekipe su pokazale veoma dobru igru i fer plej.

Ekipa koja nije u finalu napravila ni jedan faul je ekipa “Donjeck” iz Kolašina.

Turnir je održan pod pokroviteljstvom Aqua Bianca i Društva prijatelja Kolašina. Suorganizatori u ovom takmičenju su bili Turistička organizacija Kolašin, Sportski savez Kolašina, DOO “ Đoković “ i NVO Natura.