ZAVRŠNE KONSULTACIJE SA NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA

30.11.2021 ReLOaD

Klaster “Tara” – Opštine Pljevlja, Mojkovac i Kolašin pozivaju zainteresovane nevladine organizacije registrovane na teritoriji ove tri opštine  da dostave komentare, predloge i sugestije na nacrt Sektorske analize za utvrđivanje prioritetnih oblasti od javnog interesa u kojima će se pružiti finansijska podrška za realizaciju projekata nevladinih organizacija iz  budžeta ReLOaD 2 projekta u 2022. godini u okviru klastera „Tara“  – Pljevlja, Mojkovac i Kolašin.

 

Komentari, predlozi i sugestije se dostavljaju do 10.01.2022. godine isključivo elektronskim putem na mejl adrese:

Opština Pljevlja: sekretarijatzadrustvene@yahoo.com

Opština Mojkovac: opstinamojkovac@t-com.me

Opština Kolašin: kolasin.predsjednik@gmail.com

Nacrt sektorske analize možete preuzeti OVDJE.