Želimo da budemo mali, planinski, uređeni grad

12.06.2019 Zivotna sredina ucesnici

Čišćenjem i uređenjem Sportske zone, Park šume Dulovine i ozelenjavanjem užeg centra grada, obilježen je Svjetski dan zaštite životne sredine. Akciju su organizovali lokalna uprava, NVO Natura, OŠ Risto Manojlović i SMŠ Braća Selić.

Sve učesnike akcije je pozdravio Milosav Bulatović, predsjednik opštine koji je naglasio da gradjani Kolašina imaju dodatnu obavezu da čuvaju životnu sredinu jer žive u gradu koji ima titulu „vazudušne banje“

  • Decenijama prije nas je stvaran takav imidž našeg grada i mi moramo da nastavimo i da svakodnevno upnapredjujemo životnu sredinu.Želimo da budemo mali planinski uređeni grad i to je zajednički zadatak i svakog gradjanina i svake institucije.Na taj način ispunjavamo obavezu koja nam je ostavljena a istovremeno doprninosimo originalnosti kolašinskog turističkog proizvoda.Svako ko dodje u Kolašin, računa da je oko njega sve čisto, zdravo i uređeno.Titulu „vazdušne banje“ ne smijemo da iznevjerimo, istakoa je Milosav Bulatović, predsjednik opštine.

12.06.2019 Zivotna sredina sadnja

12.06.2019 Zivotna sredina Sportska  zona